Rejestracja

Rejestracja telefoniczna:

94-346-14-01

poniedziałek – środa 10:00 – 19:00
czwartek 10:00 – 16:00
piątek 10:00 – 19:00

Rejestracja online za pośrednictwem systemu MyDr

W celu dokonania rejestracji online, należy kliknąć w poniższy przycisk, w którym zostaniemy przekierowani do platformy rejestracyjnej.


Nasza Rejestracja jest dla Państwa dostępna na miejscu w godzinach pracy Ambulatorium w dni robocze.

poniedziałek – środa 10:00 – 19:00
czwartek 10:00 – 16:00
piątek 10:00 – 19:00

Adres Rejestracji:

Koszalin, Aleja Armii Krajowej 7 (obok dworca PKP)

Rejestracja znajduje się w Ambulatorium, na parterze budynku, w którym mieści się nasza siedziba.Przed budynkiem, w sąsiedztwie dworca PKP znajduje się parking, z którego mogą korzystać pacjenci oraz osoby dokonujące rejestracji.


Rejestracja poprzez pocztę e-mail

Mogą Państwo skorzystać z adresu:   rejestracja@praxis.koszalin.pl

W treści wiadomości bardzo prosimy dokładnie opisać do jakiego specjalisty chcą Państwo się zarejestrować, jakie terminy i godziny Państwu odpowiadają, czy posiadają Państwo skierowanie, czy jest to wizyta prywatna czy w ramach NFZ. Prosimy o podanie swoich danych, takich jak imię i nazwisko, oraz numer telefonu kontaktowego, na który potwierdzimy dokonanie rejestracji.

W przypadku rezygnacji z umówionego terminu wizyty lub konieczności ustalenia innego terminu bardzo prosimy o kontakt telefoniczny, osobisty lub e-mailowy z naszą Rejestracją.

Jeśli mają Państwo również inne pytania dotyczące naszej placówki – chętnie na nie odpowiemy.

Dokładamy wszelkich starań aby świadczyć dla Państwa usługi z zachowaniem należytej ostrożności.

Przypominamy, że świadczymy usługi:

  1. W ramach umowy z NFZ – w zakresie świadczeń ambulatoryjnych chirurgii ogólnej (tj. porady i drobne zabiegi chirurgiczne)
  2. Według procedury prywatnej – świadczenia z zakresu: chirurgii ogólnej, ortopedii, neurochirurgii, USG, endoskopii i wykonując również zabiegi operacyjne.
    W PLCh Praxis troska o Państwa Zdrowie jest dla nas zawsze najwyższym priorytetem.

Pod numerem telefonu można uzyskać informacje dotyczące możliwych terminów wizyt oraz świadczonych przez nas usług medycznych, a także ich cennika w przypadku konsultacji prywatnych.