Często zadawane pytania

Lekarze ortopedzi przyjmują w naszym Ambulatorium w następujące dni tygodnia:

poniedziałek 16.00 – 19.00
wtorek 16.00 – 19.00
środa 16.00 – 19.00

Należność za wykonaną usługę można przelać na nasze konto. Numer rachunku bankowego można znaleźć na naszej stronie w zakładce „Dla Pacjenta / Nr rachunku bankowego„.

Nie mamy formalnie Poradni Chorób Naczyń, ale nasi chirurdzy zajmują się chorobami tętnic, żył i żylakami odbytu.

Tak oczywiście wykonujemy to badanie w naszym Ambulatorium.
Konieczna jest wcześniejsza rejestracja pacjenta.

Badania endoskopowe wykonujemy we współpracy z anestezjologiem, co zapewnia komfort zarówno badanemu, jak i badającemu. Badania te wykonywane są wyłącznie prywatnie. Cena kolonoskopii diagnostycznej to 600 zł. Jeżeli zachodzi potrzeba pobrania wycinków to cena wzrasta do 760 zł lub 920 zł przy usunięciu polipa. Badania wykonuje dr Tomasz Wojciechowski i Joanna Pakiet Chmielewska.

Niestety nie wykonujemy badań aorty piersiowej.

Niestety nie mamy poradni neurologicznej. Jest możliwość konsultacji neurochirurgicznej w trybie prywatnym (cena konsultacji – 200 zł).

Zabieg cieśni nadgarstka można wykonać w Praxisie, po wcześniejszej konsultacji z naszym ortopedą lub neurochirurgiem, który ten zbieg będzie wykonywał. W zależności jak bardzo duży jest to ucisk zabieg jest wykonywany w Ambulatorium lub w Oddziale Szpitalnym. Zazwyczaj pacjent wychodzi do domu tego samego dnia. Aktualną cenę wykonania zabiegu można znaleźć na naszej stronie w zakładce „Dla Pacjenta / Cennik”.

Niestety od 01.02.2014r. decyzją NFZ nie wykonujemy zabiegów operacyjnych w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, a wyłącznie prywatnie. Aktualny cennik zabiegów można znaleźć w zakładce „Dla Pacjenta / Cennik”.

Zabiegu usunięcia gradówki wykonują okuliści. Niestety nie świadczymy usług okulistycznych.
Cena konsultacji to 180 zł. Usunięcie zmiany jaką Pan opisuje to 400 zł
Nie stosujemy lasera przy operacjach żylaków. Warunkiem zabiegu jest badanie USG Doppler żył kończyny. Najczęstszym zabiegiem jest usunięcie żyły odpiszczelowej lub/i usunięcie żylaków metodą kriochirurgiczną. Cenę można sprawdzić klikając w poniższy link cennik
Kwalifikację do zabiegu podejmuje chirurg po wykonaniu rektoskopii. Żylaki odbytu leczymy ambulatoryjnie (również w ramach umowy z NFZ), jak i na sali operacyjnej – od 01.02.2014r. wyłącznie prywatnie. Terminy oczekiwania na zabieg prywatny nie przekraczają 14 dni. Cenę można sprawdzić klikając w poniższy link cennik
Niestety od 01.02.2014r. nie mamy możliwości leczenia operacyjnego w ramach umowy z NFZ. Cenę zabiegu można sprawdzić klikając w poniższy link cennik.
Niestety nie świadczymy usług z zakresu chirurgii tętnic.
Zabieg metodą Barrona („gumkowanie”) wykonujemy zarówno w ramach umowy z NFZ, jak i prywatnie. Warunkiem jest kwalifikacja przez naszego chirurga. Cenę zabiegu prywatnego można sprawdzić klikając w poniższy link cennik.