Ortopedzi

Ortopeda_Jarosław_Marciszonek

lek. JAROSŁAW MARCISZONEK

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Szczecinie 1990 roku. Specjalizację z ortopedii i traumatologii pierwszego stopnia uzyskał w 1994 roku, a drugiego stopnia w 2005 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu oraz w poradniach ortopedycznych w Koszalinie i Białogardzie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Doktor Jarosław Marciszonek specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Przeprowadza konsultacje i pełny zakres zabiegów ortopedycznych. Specjalizuje się w skomplikowanych zabiegach wszczepiania endoprotez stawów kolanowych i biodrowych. Wykonuje artroskopie diagnostyczne i lecznicze. Jest również specjalistą w zakresie operacyjnego leczenia deformacji stopy, w tym koślawości palucha, czyli halluxa. Sposób leczenia i typ operacji dobiera na podstawie oceny stopnia zaawansowania choroby.

Konsultacje
Poniedziałek 16.00 – 20.00

lek. ROBERT MROZIŃSKI

Jest absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Studia ukończył w 1989 roku, a następnie rozpoczął specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii. W 1992 roku otrzymał tytuł specjalisty pierwszego stopnia, a w 1998 roku drugiego stopnia w tym zakresie. Obecnie pracuje w Koszalinie w Prywatnej Lecznicy Chirurgicznej PRAXIS oraz szpitalu SPZOZ MSW. Przyjmuje pacjentów w poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz wykonuje zabiegi w oddziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Doktor Robert Mroziński specjalizuje się w leczeniu chorób narządu ruchu. Konsultuje pacjentów i przeprowadza zabiegi ortopedyczne. Zaopatruje chorych po urazach, szczególnie tych wymagających operacyjnego zespolenia kości i rekonstrukcji więzadeł. Wykonuje artroskopie diagnostyczne i lecznicze w obrębie stawu kolanowego. W obrębie dłoni przeprowadza chirurgiczne uwodnienie nerwu pośrodkowego w zespole cieśni nadgarstka, a w przykurczu Dupuytrena usunięcie zbliznowaciałych pasm łącznotkankowych. W obu tych przypadkach operacje przynoszą bardzo dobre efekty. Specjalizuje się też w leczeniu deformacji stopy, w tym w operacjach halluxów.

 

 chirurg-grzegorz-janus

lek. GRZEGORZ JANUS

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2011r.
Staż podyplomowy odbył w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu, gdzie realizuje specjalizację w Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej.
Szczególnie zainteresowany jest medycyną sportową zwłaszcza, że czynnie ćwiczy sporty walki z niemałym powodzeniem.

Konsultacje
Środa 16.30 – 19.00

 

Copyright - Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS w Koszalinie
Polityka Cookies | wykonanie: AleaStudio

Facebook