Ortopedzi

Ortopeda_Jarosław_Marciszonek

lek. JAROSŁAW MARCISZONEK

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Szczecinie 1990 roku. Specjalizację z ortopedii i traumatologii pierwszego stopnia uzyskał w 1994 roku, a drugiego stopnia w 2005 roku. Doświadczenie zdobywał m.in. na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu oraz w poradniach ortopedycznych w Koszalinie i Białogardzie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Doktor Jarosław Marciszonek specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Przeprowadza konsultacje i pełny zakres zabiegów ortopedycznych. Specjalizuje się w skomplikowanych zabiegach wszczepiania endoprotez stawów kolanowych i biodrowych. Wykonuje artroskopie diagnostyczne i lecznicze. Jest również specjalistą w zakresie operacyjnego leczenia deformacji stopy, w tym koślawości palucha, czyli halluxa. Sposób leczenia i typ operacji dobiera na podstawie oceny stopnia zaawansowania choroby.

Konsultacje
Poniedziałek 16.00 – 19.00
 chirurg-grzegorz-janus

lek. GRZEGORZ JANUS

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2011r.
Staż podyplomowy odbył w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu, gdzie realizuje specjalizację w Chirurgii Urazowej i Ortopedycznej.
Szczególnie zainteresowany jest medycyną sportową zwłaszcza, że czynnie ćwiczy sporty walki z niemałym powodzeniem.

Konsultacje
Środa 16.30 – 19.00

 

Copyright - Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS w Koszalinie
Polityka Cookies | wykonanie: AleaStudio