Neurochirurdzy

Neurochirurg-Jacek-Nacewicz

lek. JACEK NACEWICZ

Jest absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończył w 1990 roku. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół neurochirurgii. W 1994 roku uzyskał tytuł specjalisty pierwszego stopnia w zakresie neurochirurgii, a w 1998 roku specjalisty drugiego stopnia w zakresie neurochirurgii i neurotraumatologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał konsultując pacjentów w Zespole Poradni Specjalistycznych w Słupsku oraz pracując na oddziale neurochirurgicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Korczaka w Słupsku. W tej drugiej placówce pełni obecnie obowiązki zastępcy ordynatora. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku.

Doktor Jacek Nacewicz jest cenionym neurochirurgiem. Przeprowadza konsultacje pacjentów z dolegliwościami neurologicznymi oraz pełny przekrój zabiegów neurochirurgicznych. Diagnozuje bóle kręgosłupa. W przypadkach wystąpienia objawów neurologicznych kwalifikuje chorych do różnych metod operacyjnych leczenia dyskopatii. Tam gdzie to jest możliwe wykorzystuje małoinwazyjne techniki neurochirurgiczne. W bardziej zaawansowanych przypadkach, takich jak niestabilność lub kręgozmyk w odcinku lędźwiowym kręgosłupa wykonuje stabilizację za pomocą implantów. Oprócz operacji kręgosłupa doktor Nacewicz leczy operacyjnie choroby nerwów obwodowych. Wykonuje m.in. uwolnienie nerwu pośrodkowego w zespole cieśni nadgarstka.

Konsultacje
Piątek 17.00 – 19.00
 neurochirurg-Jaroslaw-Nacewicz

lek. JAROSŁAW NYŻ

Jest absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, którą ukończył w 1992 roku. Kontynuując kształcenie rozpoczął specjalizację w zakresie neurochirurgii. W 1998 roku otrzymał tytuł specjalisty pierwszego stopnia w zakresie neurochirurgii, a w 2001 roku drugiego stopnia w zakresie neurochirurgii i neurotraumatologii. Doświadczenie zdobywał konsultując pacjentów w trybie ambulatoryjnym oraz pracując jako starszy asystent na oddziale neurochirurgicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Korczaka w Słupsku. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku.

Doktor Jarosław Nyż jest uznanym specjalistą w zakresie neurochirurgii. Konsultuje pacjentów, kwalifikuje do zabiegów i przeprowadza operacje neurochirurgiczne. Prowadzi pacjentów z bólami kręgosłupa i kwalifikuje ich do operacyjnego leczenia dyskopatii. Stawia na zabiegi minimalnie inwazyjne, gdyż są one mniej obciążające dla pacjentów przy bardzo dobrych efektach leczenia. Leczy pacjentów po urazach w obrębie głowy. Zajmuje się też pacjentami z uszkodzeniem nerwów obwodowych, jak np. z zespołem cieśni nadgarstka.

Konsultacje
Wtorek 17.00 – 19.00

 

Copyright - Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS w Koszalinie
Polityka Cookies | wykonanie: AleaStudio