Endoskopiści

Endoskopista_Tomasz_Wojciechowski

lek. TOMASZ WOJCIECHOWSKI

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 1999 roku. Następnie podjął szkolenie w kierunku medycyny zabiegowej i po zdaniu egzaminów w 2008 roku otrzymał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. Obecnie kontynuuje szkolenie będąc w trakcie specjalizacji w zakresie chirurgii onkologicznej. Doświadczenie zdobywał pracując W oddziale chirurgii ogólnej w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Doktor Tomasz Wojciechowski specjalizuje się w zakresie chirurgii ogólnej oraz w  diagnozowaniu i leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego.
W Prywatnej Lecznicy Chirurgicznej PRAXIS wykonuje badania gastroskopii i kolonoskopii.

 

lek. ANDRZEJ ILKÓW

Specjalizuje się w zakresie chirurgii. Jest absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 1997r. Po ukończeniu staży specjalizacyjnych i zdaniu egzaminów w 2006 roku otrzymał tytuł specjalisty drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. W 2014 roku zakończył dodatkową specjalizację w zakresie chirurgii onkologicznej. Posiada certyfikat endoskopii diagnostycznej i zabiegowej przewodu pokarmowego Sekcji Endoskopowej TCHP. Doświadczenie kliniczne zdobywał pracując m.in. w poradni chirurgii urazowej oraz na oddziale chirurgii ogólnej z pododdziałami chirurgii naczyniowej i onkologicznej w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie. Od 2011 roku kieruje oddziałem chirurgicznym i izbą przyjęć w Powiatowym Szpitalu w Białogardzie. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Doktor Andrzej Ilków specjalizuje się w zakresie chirurgii ogólnej oraz w  diagnozowaniu i leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego.
W Prywatnej Lecznicy Chirurgicznej PRAXIS wykonuje badania gastroskopii i kolonoskopii.

lek. KRZYSZTOF FRANCISZEK SZUBARTOWSKI

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończył w 2004r.

Po ukończeniu staży specjalizacyjnych i zdaniu egzaminów w 2013 roku otrzymał tytuł specjalisty drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Od 2012 roku pracuje w oddziale chirurgicznym w Powiatowym Szpitalu w Białogardzie. Specjalista Krzysztof Franciszek Szubartowski oprócz chirurgii ogólnej zajmuje się endoskopią, diagnozowaniem i leczeniem schorzeń przewodu pokarmowego.

W Prywatnej Lecznicy Chirurgicznej PRAXIS wykonuje badania gastroskopii i kolonoskopii.

 

Copyright 2017 - Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS w Koszalinie
Polityka Cookies | wykonanie: AleaStudio

Facebook