Endoskopiści

Endoskopista_Tomasz_Wojciechowski

lek. TOMASZ WOJCIECHOWSKI

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 1999 roku. Następnie podjął szkolenie w kierunku medycyny zabiegowej i po zdaniu egzaminów w 2008 roku otrzymał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. Obecnie kontynuuje szkolenie będąc w trakcie specjalizacji w zakresie chirurgii onkologicznej. Doświadczenie zdobywał pracując w oddziale chirurgii ogólnej w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Doktor Tomasz Wojciechowski specjalizuje się w zakresie chirurgii ogólnej oraz w  diagnozowaniu i leczeniu schorzeń przewodu pokarmowego.
W Prywatnej Lecznicy Chirurgicznej PRAXIS wykonuje badania gastroskopii i kolonoskopii.

 Endoskopista Joanna Pakiet-Chmielewska

lek. Joanna Pakiet-Chmielewska

Ukończyła wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2005 roku. Następnie odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie. W kwietniu 2007 roku rozpoczęła specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, gdzie zdobywała umiejętności i wiedzę w gronie znamienitej kadry specjalistów, następnie od 08.2010 roku kontynuowała specjalizację w oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Szpitalu w Szczecinku. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej uzyskała w listopadzie 2013 roku.

W czerwcu 2014 roku rozpoczęła specjalizację z gastroenterologii, którą ukończyła w 2017 roku zdobywając tytuł specjalisty gastroenterologa. Badania endoskopowe wykonuje od 2010 roku stale zdobywając kolejne umiejętności i wiedzę uczestnicząc regularnie w zjazdach i kursach. Na stałe pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Szczecinku jako starszy asystent.

 

Copyright - Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS w Koszalinie
Polityka Cookies | wykonanie: AleaStudio