Chirurdzy

chirurg-marek-janus

lek. MAREK JANUS

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 1978r. Jest specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej.

Przez wiele lat uczestniczył w zespole lekarzy chirurgów Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie wykonując jako zastępca ordynatora skomplikowane operacje m.in. w zakresie chirurgii układu pokarmowego, sutków, tarczycy, chirurgii naczyniowej łącznie z operacjami tęniaków aorty .
Od lat jest silnie zaangażowany w zakresie ochrony praw pacjenta , aktywnie uczestniczy w życiu samorządu lekarskiego pełniąc m.in. funkcję Prezesa Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie – I, II i VII kadencji.

Jest Założycielem i Prezesem Prywatnej Lecznicy Chirurgicznej PRAXIS w Koszalinie, która od lat – w rankingu niepublicznych szpitali – zajmuje czołowe miejsca.

Doktor Marek Janus konsultuje pacjentów i kwalifikuje ich do odpowiedniej procedury operacyjnej. Ma opinię znanego i cenionego chirurgia , prekursora – na terenie Pomorza Środkowego i Zachodniego – stosowania metody laparoskopowej w leczeniu kamicy pęcherzyka żółciowego i innych zabiegów laparoskopowych Specjalizuje się także w zakresie chirurgii naczyniowej. W operacjach żylaków podudzi wykorzystuje metodę kruroskopii i kriochirurgii.

Dr. Marek Janus interesuje się muzyką poważą, a w czasie urlopów realizuje swoją pasję płetwonurka.

Konsultacje
Poniedziałek 14.00 – 17.00
Wtorek 14.00 – 17.00
Środa 14.00 – 16.00
Piątek 14.00 – 17.00 
Chirurg_Krzysztof_Głuszek

lek. KRZYSZTOF GŁUSZEK

Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 1980 r. Tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał 1984 r.

Przeprowadza konsultacje oraz wykonuje szpitalne zabiegi chirurgiczne. Posiada duże doświadczenie w zakresie chirurgii naczyniowej oraz operacji laparoskopowych. Jest uznanym specjalistą w zakresie chirurgii przetok tętniczo-żylnych dla potrzeb dializy. Jego sława w tej materii sięga daleko poza region naszego województwa.

Od początku istnienia Praxisu sumiennie wypełnia swoje obowiązki i cieszy się sporą sympatią wśród naszych pacjentów.

Ponadto aktywnie uczestniczy w pracach Sądu Lekarskiego Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie, gdzie przez dwie kadencje pełnił funkcję Przewodniczącego Sądu Lekarskiego.

Konsultacje
Wtorek 17.00 – 19.00
Piątek 17.00 – 19.00
Chirurg_Witold_Kulczykowski

lek. WITOLD KULCZYKOWSKI

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej w Krakowie w 1982r. Po studiach kształcił się w kierunku chirurgii. W 1994 roku pomyślnie ukończył staż specjalizacyjny oraz zdał egzaminy otrzymując tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Ukończył szkolenia w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie.

Doktor Witold Kulczykowski specjalizuje się w ambulatoryjnej opiece chirurgicznej. Konsultuje chorych i kwalifikuje ich do zabiegów operacyjnych. Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne takie jak usunięcie znamion w skórze, zaopatrzenie ran i urazów. Ma duże doświadczenie w wykonywaniu badań USG Doppler i ocenie przepływów w naczyniach obwodowych.

Konsultacje
Czwartek 10.00 – 16.00
 chirurg-Bartosz-Jurjewicz

lek. Bartosz Jurjewicz

Ukończył Wydział Lekarski Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w 2011r. Następnie po odbytym stażu podyplomowym w Szpitalu Specjalistycznym w Szczecinie-Zdunowie przez rok zdobywał doświadczenie na Oddziale Chirurgii Ogólnej oraz Naczyniowej w Rhöne-Klinikum we Frankfurcie nad Odrą w Niemczech.

Obecnierealizuje specjalizację z Chirurgii Ogólnej w Rejonowym Szpitalu w Kołobrzegu, gdzie wciąż poszerza swoją wiedzę i umiejętności.

Konsultacje
Środa 16.00 – 19.00

 

Copyright - Prywatna Lecznica Chirurgiczna PRAXIS w Koszalinie
Polityka Cookies | wykonanie: AleaStudio